به این مطلب امتیاز دهید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 3٫40
Loading...

ویزای تحصیلی اسپانیا

ویزای تحصیلی اسپانیا

گرفتن ویزای تحصیلی اسپانیا، شرطی اساسی برای تحصیل در بهترین دانشگاه های این کشور است. سفارت این کشور ویزای تحصیلی اسپانیا را با شرایط گوناگون و دلایل اصولی برای دانشجویان متقاضی در سراسر دنیا صادر می کند.  به همین جهت رعایت اصول قانونی برای اخذ این ویزا و کسب اجاره ورود به کشور اسپانیا امری ضروری است که در این بخش از مقالات خود قصد داریم به نحوه گرفتن ویزای تحصیلی اسپانیا و شرایط و مراحل اخذ آن توسط افراد متقاضی بپردازیم.

چرا ویزای تحصیلی اسپانیا طرفداران بسیاری دارد؟

شاید شما هم یکی از هزاران نفری باشید که فکر مهاجرت به اسپانیا و ادامه تحصیل در این کشور به سرتان زده است. اما نمی دانید این انتخاب تا چه حد درست است و شما را تا چه اندازه به اهدافتان می رساند. موضوعی که می توان در رابطه با تحصیل در اسپانیا به میان آورد این است که با تحصیل در این کشور در واقع شما بهترین و معتبرترین دانشگاه ها را انتخاب کرده اید که مدرک آنها دارای اعتبار بسیاری می باشد. از طرف دیگر با توجه به وضعیت خوب اقتصادی و رفاهی در این کشور هزینه های زندگی تا حدودی کم است و امکان تحصیلات شما با هزینه های کمتر نیز وجود دارد. حتی پس از تحصیل این شانس را خواهید داشت که در این کشور مشغول به کار شوید. پس مطمئناً انتخاب خوبی داشته اید!

چرا ویزای تحصیلی اسپانیا طرفداران بسیاری دارد؟

چرا ویزای تحصیلی اسپانیا طرفداران بسیاری دارد؟

تحصیل برای دانشجویان با هزینه کمتر

در زمینه استقبال از ویزای تحصیلی اسپانیا می توان گفت علاوه بر مناسب بودن اوضاع اقتصادی این کشور و کم بودن هزینه های زندگی؛ لازم است بدانید که دانشگاه های معتبر اسپانیا که اغلب در شهرهای آن از قبیل مادرید، والنسیا، مالاگا، سالامانکا، ساراگوسا، بیلبائو و بارسلونا هستند هزینه بسیار کمی را جهت تحصیل دریافت می کنند. در واقع با پذیرش دانشجو به صورت بورسیه مبلغ بسیار کمی را به عنوان شهریه دریافت می کنند و همین امر سبب شده است تا دانشجویان بسیاری به دنبال ویزای تحصیلی اسپانیا و گرفتن بورسیه در دانشگاه های معتبر این کشور با رنک جهانی کمتر از ۵۵۰ باشند. در واقع این همان چیزی است که همه آرزویش را دارند و می خواهند در دانشگاه های تراز اول جهان با هزینه کم، بهترین دوره های تحصیلی را بگذرانند.

تحصیل برای دانشجویان با هزینه کمتر

تحصیل برای دانشجویان با هزینه کمتر

مزایای اقامت و زندگی در اسپانیا برای دانشجویان

غالباً کشور اسپانیا را یکی از امن ترین و زیباترین کشورهای دنیا می دانند که رفاه و آسایش برای زندگی در آن به خوبی حاکم است. از آنجایی که این کشور عضو اتحادیه اروپا می باشد لذا با داشتن ویزای تحصیلی اسپانیا و اقامت دانشجویی در این کشور به راحتی امکان رفت و آمد به دیگر کشورهای اروپایی عضو شینگن را خواهید داشت. رفاه در این کشور می تواند تجربه خوبی برای زندگی و تحصیل باشد. بهره مندی از آب و هوای ساحلی و کوهستانی، زندگی در کنار مردمی با فرهنگ غنی و تحصیل در کشوری که جزو ۱۰ مقصد نخست دنیا برای تحصیل می باشد از دیگر مزایای اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا و زندگی در این کشور است.

مزایای اقامت و زندگی در اسپانیا برای دانشجویان

مزایای اقامت و زندگی در اسپانیا برای دانشجویان

تحصیل در دانشگاه های اسپانیا

برای گرفتن ویزای تحصیلی اسپانیا توجه به این امر از اهمیت بسیاری برخوردار خواهد بود که کدام دانشگاه را انتخاب می کنید. چرا که دانشگاه های اسپانیا را می توان به ۲ دسته دانشگاه های ملی یا دولتی و دانشگاه های خصوصی  تقسیم کرد. در صورتی که بورسیه دانشگاه های ملی شوید در اغلب موارد تحصیل شما رایگان خواهد بود. اما بورسیه شدن در دانشگاه های خصوصی نیز این امتیاز را دارد که هزینه های کمتری را برای شهریه تحصیلی خود بپردازید. بدین جهت بهتر است قبل از هر اقدامی برای گرفتن ویزای تحصیلی اسپانیا، نوع دانشگاه مورد نظر خود را با توجه به رزومه تحصیلی و توان مالی انتخاب کنید.

تحصیل در دانشگاه های اسپانیا

تحصیل در دانشگاه های اسپانیا

اولین مرحله برای اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا

از آنجایی که مدارک اخذ شده در دانشگاه های اسپانیا در تمام دنیا به ویژه قاره اروپا و آمریکا معتبر می باشد؛ لذا باید گفت که عملکرد سیستم آموزشی اسپانیا بسیار قوی می باشد و تحت نظارت آموزش عالی اروپا قرار دارد. بدین جهت برای گرفتن ویزای تحصیلی اسپانیا اولین قدم گرفتن پذیرش از سوی این دانشگاه ها می باشد. برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های اسپانیا باید در قدم اول مدارک مورد نظر و درخواست خود را برای دانشگاه انتخاب شده ارسال نمایید و در صورتی که با درخواست شما برای ویزای تحصیلی اسپانیا موافقت شود می توانید نامه پذیرش دانشگاه را به همراه دیگر مدارک به سفارت اسپانیا ببرید و پیگیر اخذ ویزای دانشجویی اسپانیا باشید.

در واقع نامه پذیرش دانشگاه به عنوان یک دعوتنامه تحصیلی به شمار می رود که می تواند عامل مهمی برای تسریع روند صدور ویزای شما باشد. هر چند که این دعوتنامه دلیلی محکم برای موافقت با صدور ویزای تحصیلی اسپانیا نخواهد بود، اما اگر از سوی دانشگاهی با رنک علمی بالا و اعتبار خوب صادر شود تأثیر خوبی در موافقت با ویزای تحصیلی اسپانیا برای شما دارد. اما در آخر باید گفت تصمیم نهایی برای موافقت با درخواست فرد متقاضی را سفارتخانه خواهد گرفت.

اولین مرحله برای اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا

اولین مرحله برای اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا

گرفتن وقت سفارت اسپانیا

دومین مرحله ای که برای اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا باید انجام دهید، گرفتن وقت سفارت این کشور است. برای گرفتن وقت از سفارت این کشور می توانید به صورت حضوری به آدرس تهران، دروس، بلوار شهرزاد، خیابان شادی، کوچه اول شرقی، پلاک ۱۰ مراجعه نمایید. فراموش نکنید برای مراجعه حضوری به سفارت اسپانیا تنها می توانید در روزهای یکشنبه تا سه شنبه از ساعت ۹ صبح تا ۴ عصر حضور داشته باشید. این نکته را هم به یاد داشته باشید که پس از تعیین وقت برای شما از سوی سفارت، شخصاً در همان روز و ساعت با مدارک مورد نیاز جهت مصاحبه حضوری و انگشت نگاری در سفارتخانه حضور بیابید.

گرفتن وقت سفارت اسپانیا

گرفتن وقت سفارت اسپانیا

مدارک لازم جهت اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا

همان طور که پیش تر گفتیم ارائه نامه پذیرش دانشگاه یکی از الزامات مهم برای سهولت در اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا می باشد، از طرف دیگر بهتر است حتما مدرک زبان انگلیسی یا اسپانیایی را داشته باشید و به یکی از این ۲ زبان مسلط باشید تا بتوانید شانس بیشتری را برای گرفتن ویزای تحصیلی اسپانیا کسب کنید. از جمله دیگر مدارک مورد نیاز می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • اصل و کپی شناسنامه به همراه ترجمه انگلیسی آن
 • دو قطعه عکس رنگی، تمام رخ، زمینه روشن که به تازگی گرفته اید.
 • اصل و کپی پاسپورت که حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشد به همراه ترجمه رسمی آن
 • بیمه نامه مسافرتی با حداقل ۳۰،۰۰۰ یورو و پوشش بیمه ای از سوی شرکت های مورد تایید سفارت اسپانیا
 • مدارک تحصیلی و ریز نمرات به همراه ترجمه آنها
 • گواهی اشتغال به تحصیل در صورتی که شامل شما می شود.
 • رزومه علمی و مقالاتی که ثبت نموده اید.
 • گواهی و نمرات تافل و آیلتس در صورت داشتن
 • گواهی سلامت جسمی و روانی و ترجمه آن به زبان اسپانیایی
 • گواهی عدم سوء پیشینه که مورد تایید وزارت خارجه ایران و در نهایت مورد تایید سفارت اسپانیا باشد.
 • ارائه اسناد و یا مدارکی جهت مشخص شدن توان مالی فرد برای تحصیل (پرینت حساب بانکی، سند اموال و املاک که به نام فرد متقاضی یا والدین او باشد.)
 • داشتن مدرکی مبنی بر اجاره منزل یا داشتن اقامتگاهی در اسپانیا
 • فرم پر شده و کامل درخواست ویزای تحصیلی اسپانیا
 • ارائه انگیزه نامه و هدف شما برای تحصیل در کشور اسپانیا

این موضوع را مد نظر داشته باشید که سفارت این کشور برای صدور ویزای تحصیلی اسپانیا سخت گیری های بسیاری اعمال می کند و هر چه مدارک شما کامل تر باشد و از اعتبار بیشتری برخوردار باشد، قطعاً شانس موافقت با درخواستتان افزایش پیدا می کند. از طرف دیگر فرد متقاضی نباید محدودیت های قانونی برای خروج از کشور داشته باشد. همچنین وجود محدودیت سربازی برای متقاضیان مرد امر ضروری است که در صورت وجود این مشکل از موافقت با درخواست صدور ویزای تحصیلی اسپانیا برای این فرد صرف نظر می شود.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا

مدارک لازم جهت اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا

شرطی مهم برای بالا بردن شانس اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا

یکی از موارد مهمی که می تواند شانس فرد متقاضی را در زمینه موافقت با صدور ویزای تحصیلی اسپانیا بالا ببرد، رتبه علمی او است. قاعدتا اگر فرد متقاضی با رتبه علمی بالا، ایجاد کارهای علمی، داشتن مقالات پژوهشی مورد تایید و یا انجام اختراعات گوناگون درخواست ویزای تحصیلی این کشور را داشته باشد، قطعاً به راحتی هر چه بیشتری می تواند در این زمینه موفق باشد. از طرف دیگر سطح علمی دانشگاهی که فرد متقاضی را پذیرش کرده است می تواند شرطی اساسی برای موافقت با صدور ویزای تحصیلی اسپانیا از سوی سفارت این کشور باشد.

شرطی مهم برای بالا بردن شانس اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا

شرطی مهم برای بالا بردن شانس اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا

مدت زمان انتظار برای گرفتن ویزای تحصیلی اسپانیا

قبل از هر چیز بهتر است بدانید برای گرفتن وقت سفارت اسپانیا چیزی حدود ۲ ماه را باید منتظر باشید. از طرفی پس از ارائه مدارک لازم تقریبا یک ماه زمان لازم است تا مدارک بررسی شود و نتیجه به شما اعلام گردد. در صورت موافقت با درخواست شما، ویزا صادر می شود و در صورت ریجکت شدن درخواست شما، باید ظرف مدت یک ماه مشکل را پیگیری و برطرف سازید.

مدت زمان انتظار برای گرفتن ویزای تحصیلی اسپانیا

مدت زمان انتظار برای گرفتن ویزای تحصیلی اسپانیا

برای تحصیل در اسپانیا چه نوع ویزایی را درخواست بدهید؟

یکی از موارد مهمی که باید برای درخواست ویزای تحصیلی اسپانیا مد نظر بگیرید، مدت زمان تحصیل شما در این کشور و نوع ویزای درخواستی در این زمینه خواهد بود. به همین جهت اگر مدت زمان تحصیل شما در اسپانیا کمتر از ۶ ماه باشد باید ویزای تحصیلی ۱۸۰ روزه را درخواست دهید. اما اگر این مدت زمان بیشتر از ۶ ماه باشد تقاضای صدور ویزای تحصیلی نوع D را از سفارت این کشور داشته باشید.

برای تحصیل در اسپانیا چه نوع ویزایی را درخواست بدهید؟

برای تحصیل در اسپانیا چه نوع ویزایی را درخواست بدهید؟

انواع ویزای تحصیلی صادر شده چیست؟

از جمله انواع ویزای تحصیلی اسپانیا که از سوی افراد متقاضی درخواست می شود، ویزای تحصیلی در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می باشد. البته برخی دیگر تمایل دارند این ویزا را برای مدتی کوتاه و به جهت گذراندن دوره های کوتاه آموزشی از جمله آموزش زبان بگیرند. لازم است بدانید سفارت این کشور اغلب ویزاهای تحصیلی برای گذراندن دورهای کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری را نسبت به ویزای کوتاه مدت آموزشی با سهولت بیشتری صادر می کند.

انواع ویزای تحصیلی صادر شده چیست؟

انواع ویزای تحصیلی صادر شده چیست؟

با ویزای تحصیلی اسپانیا و گرفتن کارت اقامت این کشور

در صورتی که با درخواست شما جهت اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا موافقت شود، این ویزا با اعتباری ۳ ماهه برایتان صادر خواهد شد و شما می توانید با ورود به کشور اسپانیا در دانشگاه مورد نظر ثبت نام کنید. بعد از گذشت ۳ ماه از زمان صدور ویزای شما و ثبت نام در دانشگاه این امکان را دارید که کارت اقامت دانشجویی در اسپانیا را بگیرید و مقیم این کشور شوید. این کارت اعتباری یک ساله دارد و با توجه به مدت اعتبار ویزای شما و اوضاع تحصیلات شما در کشور اسپانیا، قابل تمدید می باشد. در این صورت می توانید تا پایان تحصیلات خود در اسپانیا بمانید. اما اگر دوره تحصیل خود را با نمرات عالی و رزومه خوبی پشت سر بگذرانید، این امکان را دارید که پس از تحصیل شانس داشتن یک شغل خوب را بدست آورید و با گرفتن ویزای کار، کم کم اقامت موقت خود را به اقامت دائم اسپانیا تبدیل کنید.

با ویزای تحصیلی اسپانیا و گرفتن کارت اقامت این کشور

با ویزای تحصیلی اسپانیا و گرفتن کارت اقامت این کشور

نکاتی در مورد گرفتن کارت اقامت اسپانیا

اولین نکته ای که باید در زمینه اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا بدانید این است که شما با داشتن این ویزا و کارت اقامت تحصیلی در این کشور، محدودیت ورود و خروج به کشور را ندارید. نکته حائز اهمیت دیگر که می توان به آن اشاره نمود این است که پس از گرفتن کارت اقامت دانشجویی در اسپانیا امکان دعوت و انتقال دیگر اعضای خانواده از جمله والدین، خواهران، برادران، فرزند و همسر برای افراد متاهل وجود دارد.

نکاتی در مورد گرفتن کارت اقامت اسپانیا

نکاتی در مورد گرفتن کارت اقامت اسپانیا

کاریابی پس از اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا

یکی از دغدغه های مهمی که اغلب دانشجویان برای گرفتن ویزای تحصیلی اسپانیا و ورود به دانشگاه های این کشور دارند، پیدا کردن کاری پاره وقت در کنار تحصیلشان است. باید بگوییم هر چند این امر در اوایل ورود شما به کشور اسپانیا کمی سخت به نظر می رسد اما اگر به زبان اسپانیایی مسلط باشید و بتوانید رزومه کاری خوبی را ارائه دهید، قطعاً می توانید کاری مناسب را بیابید و هزینه های زندگی خود را از این طریق تامین نمایید.

کاریابی پس از اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا

کاریابی پس از اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا

شرطی مهم برای ورود به دانشگاه های اسپانیا

یکی از شرایط مهمی که برای ورود متقاضیان با مدرک دیپلم در نظر گرفته شده است، داشتن مدرک پیش دانشگاهی است. هر چند ممکن است سفارت برای صدور ویزای تحصیلی اسپانیا، سخت گیری کند اما این ویزا بدون ارائه مدرک پیش دانشگاهی نیز صادر می شود. البته فراموش نکنید که برای ورود به دانشگاه مورد نظر حتما باید آزمون ورودی داد و در نتیجه مورد پذیرش آنها باشید. در غیر این صورت امکان دریافت ویزای تحصیلی اسپانیا برایتان منتفی خواهد شد.

شرطی مهم برای ورود به دانشگاه های اسپانیا

شرطی مهم برای ورود به دانشگاه های اسپانیا

مفاد امتحان ورودی دانشگاه های اسپانیا

در آزمونی که اغلب دانشگاه های اسپانیا می گیرند بخش های مشابهی وجود دارد که در این بخش به معرفی آن می پردازیم:

بخش اول: تجزیه و تحلیل متون مختلف

بخش دوم: سوالاتی در زمینه تاریخچه کشور اسپانیا

بخش سوم: سنجش دانشجو در زمینه زبان خارجی

بخش چهارم: یکی از موارد در حوزه فرهنگ، هنر، موسیقی، فناوری و تکنولوژی می باشد.

نکاتی که می توان در این زمینه یادآور شد این است که در وهله اول انتخاب زبان آزمون ( انگلیسی یا اسپانیایی ) از طرف فرد متقاضی انتخاب می شود. نکته مهم دیگر این است که بخش آزمون زبان های خارجی در حوزه های مختلف از جمله زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، پرتغالی و همچنین ایتالیایی برگزار می شود.

مفاد امتحان ورودی دانشگاه های اسپانیا

مفاد امتحان ورودی دانشگاه های اسپانیا

شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی در اسپانیا

افراد متقاضی ویزای تحصیلی اسپانیا که می خواهند در دانشگاه های این کشور مدرک لیسانس بگیرند باید این دوره را طی ۴ سال به پایان برسانند. تسلط به زبان اسپانیایی برای گرفتن مدرک لیسانس در دانشگاه های اسپانیا امری الزامی و ضروری است. هر چند که در برخی دانشگاه ها به زبان انگلیسی نیز تدریس می شود، اما در اکثر مراکز معتبر با رنک علمی بالا این دوره با زبان اسپانیایی برگزار خواهد شد.

تعداد واحد دروسی که در این دوره باید گذرانده شود چیزی حدود ۲۴۰ واحد است که دانشجوی تمام وقت باید سالانه کمتر از ۹۰ واحد و بیشتر از ۶۰ واحد را بگذراند. غالباً حوزه هایی که افراد پس از کسب ویزای تحصیلی اسپانیا و ورود به دانشگاه می توانند در دوره لیسانس در کشور اسپانیا بگذرانند شامل رشته های علوم انسانی، هنر، علوم اجتماعی، علوم مهندسی، حقوق و علوم تجربی خواهد بود. دانشجویانی که مشغول به تحصیل در مقطع لیسانس در کشور اسپانیا هستند امکان کار کردن ۱۰ ساعت در هفته را دارند.

شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در اسپانیا

مدت زمانی که برای گذراندن دوره کارشناسی ارشد در دانشگاه های اسپانیا سپری می شود ۲ سال است. خوشبختانه این دوره تحصیلی برای افرادی که ویزای تحصیلی اسپانیا را گرفته و وارد دانشگاه های این کشور شده اند؛ در ۲ زبان انگلیسی و اسپانیایی برگزار می شود که البته لازم است قبل از ورود به دانشگاه زبان مورد نظر را انتخاب کنید و مدرک لازم را بدین جهت ارائه دهید. دانشگاه های اسپانیا برای آموزش فوق لیسانس به زبان انگلیسی مدرک آیلتس ۵/۶ می خواهند و برای آموزش به زبان اسپانیایی مدرک زبان اسپانیایی را می خواهند.

برای گرفتن ویزای تحصیلی اسپانیا در این مقطع لازم است مدرک لیسانس فرد درخواست دهنده معتبر باشد و ترجمه مدارک به زبان اسپانیایی به سفارت تحویل داده شود. افراد متقاضی ویزای تحصیلی اسپانیا در این مقطع می توانند رشته های متنوع تری را بیاموزند که در این میان به برخی از آنها اشاره می کنیم: رشته هایی از قبیل اقتصاد، هوافضا، زبان شناسی، حسابداری، شیمی، میکروب شناسی، مدیریت اجرایی، حقوق بین الملل، بوم شناسی، علوم مربوط به اعصاب و روان و میکروبیولوژی که می توانید آنها را انتخاب نمایید . دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد می توانند به مدت ۲۰ ساعت در هفته کار کنند و از این طریق هزینه های تحصیل و زندگی خود را بدست آورند. اغلب رشته های پزشکی در این مقطع با زبان اسپانیایی تدریس می شوند که این امر برای دانشجویان متقاضی در این رشته ها باید حائز اهمیت باشد.

شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در اسپانیا

شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در اسپانیا

شرایط تحصیل در مقطع دکتری در اسپانیا

افرادی که ویزای تحصیلی اسپانیا را برای مقطع دکتری می گیرند، لازم است بدانند که تحصیل در مقطع دکتری در کشور اسپانیا ۵ سال طول می کشد. در واقع این دوره را می توان به ۲ دوره مجزا اما پیوسته تقسیم نمود. در دوره اول که ۲ سال به طول می انجامد دانشجو کلاس های تخصصی را می گذراند و در دوره دوم که ۳ سال زمان می برد پایان نامه اش را نوشته، تکمیل می کند و از آن دفاع می کند.

در دوره اول چیزی حدود ۶۰ واحد به صورت آموزشی در کلاس برگزار می شود و در دوره دوم مراحل آموزشی بیشتر به سبک تحقیقاتی خواهد بود. دانشجویان مدرک دکتری این امکان را دارند که علاوه بر ۳۰ ساعت کار در محیط بیرون از دانشگاه، بتوانند در محیط دانشگاه نیز مشغول به کار شوند. از طرفی دیگر موافقت با بورسیه شدن دانشجو و صدور ویزای تحصیلی اسپانیا در این مقطع بسیار بیشتر از دیگر مقاطع تحصیلی می باشد. دانشجو در دوره دکتری باید استاد راهنمایی برای نوشتن تز دکتری خود و دفاع از پایان نامه اش در نظر بگیرد تا این دوره را با موفقیت هر چه بیشتر پشت سر بگذارد.

شرایط تحصیل در مقطع دکتری در اسپانیا

شرایط تحصیل در مقطع دکتری در اسپانیا

مشاوره اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا

همان طور که پیش تر گفتیم صدور ویزای تحصیلی اسپانیا از سوی سفارت این کشور به راحتی انجام نمی پذیرد و در اغلب موارد با درخواست افراد متقاضی جهت اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا مخالفت می شود. لذا لازم است برای موفقیت در این راه و صرف زمان و انرژی کمتر از متخصصان و افراد کاردان و باتجربه در این زمینه کمک گرفت. خوشبختانه امروزه مراکز معتبری وجود دارند تا بتوانند علاوه بر ارائه مشاوره در زمینه اخذ انواع ویزا به ویژه ویزای تحصیلی اسپانیا، خدمات و پشتیبانی های خوبی را در این زمینه داشته باشند و فرد را از مراحل ابتدایی کار تا اقامت دائم در این کشور راهنمایی کنند.

مشاوره اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا

مشاوره اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا

خدمات ارائه شده برای اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا

از جمله خدماتی که می توانید در زمینه اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا از سوی شرکت های مشاوره ای معتبر بگیرید، اخذ پذیرش از دانشگاه های اسپانیا برای مقاطع لیسانس و یا بالاتر می باشد. از طرفی دیگر با مشاوره این مراکز معتبر فرد متقاضی می تواند کامل ترین و بی عیب و نقص ترین مدارک را جهت ارائه به سفارت کشور اسپانیا آماده کند. در صورتی که بخواهید در پی اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا، در دانشگاه های این کشور بورسیه شوید؛ می توانید از مشاوران این مراکز معتبر کمک بگیرید. خدمات دیگری از قبیل ترجمه تمامی مدارکی که برای ارائه به سفارت لازم دارید و همچنین نوشتن متن کامل انگیزه نامه و رزومه را می توانید از مشاوران این مراکز بخواهید. جالب است بدانید حتی پس از اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا و ورود متقاضی به دانشگاه های اسپانیا امکان ارائه هرگونه مشاوره در زمینه اقامت کاری و  اقامت دائم نیز وجود دارد.

خدمات ارائه شده برای اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا

خدمات ارائه شده برای اخذ ویزای تحصیلی اسپانی

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص ویزای اسپانیا ، وقت سفارت اسپانیا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫00
Loading...

آب و هوای بارسلونا برای سفر به بارسلونا در کشور اسپانیا یکی از نکاتی که باید مد نظر قرار داد آب و هوای بارسلونا است. بررسی شرایط آب و هوای ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 5٫00
Loading...
۳۰ مهر ۱۳۹۷

بلیط تنریف تنریف یکی از جزایر زیبا در کشور اسپانیا می باشد که هر ساله تعداد زیادی از مسافران کشورهای مختلف به آن سفر می کنند و دارای جاذبه های ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 5٫00
Loading...
۲۹ مهر ۱۳۹۷

هتل های والنسیا هتل های والنسیا به سبب امکانات خوب و با کیفیتی که به مهمانان ارائه می دهند جزء معتبرترین هتل های اسپانیا هستند. اگر قصد سفر به والنسیا ...

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!