به این مطلب امتیاز دهید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫00
Loading...

ویزای نمایشگاهی اسپانیا

ویزای نمایشگاهی اسپانیا

ویزای نمایشگاهی اسپانیا یکی از ویزاهای پرکاربرد و پرطرفدار است. همانطور که می دانید اسپانیا کشوری زیبا و محبوب است که به واسطه جاذبه های گردشگری، موقعیت جغرافیایی خوب و برگزاری نمایشگاه های متعدد افراد زیادی سالانه در صدد سفر به آن هستند. به همین سبب تصمیم گرفتیم در این مطلب شما را با ویزای نمایشگاهی اسپانیا و شرایط اخذ آن آشنا کنیم تا کسانی که قصد سفر به اسپانیا و بازدید از نمایشگاه های این کشور را دارند با مشکلی مواجه نشوند. با ما همراه باشید.

کشور اسپانیا

اسپانیا یکی از کشورهای زیبا و پرهیجان است که سالانه عده زیادی به بهانه های مختلف به شهرهای مختلف آن سفر می کنند. بازدید از سبک معماری بناهای این کشور و همچنین آشنایی با آداب و رسوم مردم کشور اسپانیا یکی از جالب ترین قسمت های سفر به این کشور زیبا است. در این کشور شهرهای متعددی با جاذبه های گوناگون وجود دارد که سبب شده اسپانیا به یکی از کشورهای دیدنی و پرگردشگر تبدیل شود. همانطور که می دانید قبل از سفر به هر کشور باید اطلاعاتی درباره آن داشته باشید تا در زمان سفر با مشکلی مواجه نشوید مخصوصا کسانی که قصد دریافت ویزای نمایشگاهی اسپانیا و بازدید از آن را دارند باید با کلیه مراحل و قوانین آن آشنا شوند تا بتوانند در اسرع وقت در محل نمایشگاه ها حضور پیدا کنند.

موقعیت جغرافیایی اسپانیا

اسپانیا یکی از کشورهای مستقلی است که عضو اتحادیه اروپا به شمار می رود. کشور اسپانیا در جنوب غربی اروپا و در شبه جزیره ایبری واقع شده است. این کشور از سمت شمال غرب با فرانسه و اندورا هم مرز است و از سمت غرب با پرتغال همسایه است. مساحت این کشور نزدیک به ۵۰۵۹۹۲ کیلومتر مربع بوده و طبق آخرین سرشماری های صورت گرفته جمعیتی نزدیک به ۴۶ میلیون نفر دارد. شرایط زندگی در کشور اسپانیا بسیار خوب است و مردم این کشور رضایت زیادی از زندگی خود دارند هرچند هزینه های زندگی گران است اما یکی از با کیفیت ترین کشورهای اروپایی می باشد.

ویزای نمایشگاهی اسپانیا

ویزای نمایشگاهی اسپانیا

آب و هوای کشور اسپانیا

یکی از نکات مهم برای سفر به اسپانیا مخصوصا بازدید از نمایشگاه های این کشور آشنایی با شرایط آب و هوایی آن است. اسپانیا کشور پهناوری است و در هر نقطه از آن شرایط آب و هوایی متغیر است در واقع شما در این کشور با شرایط متنوعی از آب و هوا رو به رو خواهید شد. برخی از قسمت های این کشور دارای آب و هوای مدیترانه ای هستند در صورتی که در برخی نقاط شاهد آب و هوای کوهستانی و اقیانوسی خواهید بود. در قسمت هایی از کشور اسپانیا مانند جنوب شرقی آن تابستان ها بسیار گرم و زمستان ها معتدل و مدیترانه ای است. اگر قصد سفر به اسپانیا را دارید باید بدانید بهترین زمان برای سفر به این کشور آگوست است. در این ماه بازدید کنندگان زیادی از کشورهای مختلف از جمله هلند، فرانسه و آلمان به این کشور سفر می کنند. البته کسانی که قصد شرکت در نمایشگاه های اسپانیا را دارند باید به ماه برگزاری نمایشگاه توجه کنند. جهت رزرو وقت سفارت اسپانیا به آژانس های مسافرتی معتبر رجوع نمایید.

برگزاری نمایشگاه های متعدد در اسپانیا

اسپانیا یکی از کشورهایی است که به دلیل فعالیت های اقتصادی، تجاری و فرهنگی گسترده ای که انجام می دهد هر ساله به برگزاری نمایشگاه های مختلف می پردازد. این نمایشگاه ها در شهرهای مختلف اسپانیا برگزار می شوند. معمولا موضوعات برگزاری نمایشگاه حول محورهای اقتصادی، تجاری و فرهنگی هستند و به صورت های مختلف بین المللی و داخلی برپا می شوند. نمایشگاه های برگزار شده در اسپانیا دارای سطح کیفی بسیار بالایی هستند که همین عامل سبب شده افراد زیادی برای بازدید از آنها ویزای نمایشگاهی اسپانیا را تهیه کنند. اگر شما هم قصد دریافت ویزای نمایشگاهی اسپانیا و سفر به این کشور را دارید باید با شرایط برگزاری نمایشگاه ها آشنا شوید.

یکی از مهم ترین دلایل شرکت در نمایشگاه های اسپانیا دیدن خدمات جدید و محصولات متنوعی است که به بازار عرضه می شوند کسانی که خود صاحب یک محصول و یا برند باشند نیز می توانند برای ارائه محصولات در نمایشگاه های اسپانیا شرکت کنند. با دریافت ویزای نمایشگاهی اسپانیا می توانید خدمات و کالاهای ارائه شده در این نمایشگاه را دریافت کنید و با جدیدترین محصولاتی که به بازار ارائه می شوند، آشنا شوید. فعالان اقتصادی در کشورهای مختلف برای اینکه بتوانند محصولات خود را بهتر به بازار معرفی کنند و مشتری های بیشتری برای خود جذب کنند در این نمایشگاه ها شرکت می کنند. برای دریافت ویزای نمایشگاهی اسپانیا باید موارد مختلفی از جمله مدارک مورد نیاز، شرایط اخذ ویزا، زمان شروع نمایشگاه و … را در نظر بگیرید.

ویزای نمایشگاهی اسپانیا

ویزای نمایشگاهی اسپانیا

دعوتنامه نمایشگاهی اسپانیا

مهم ترین نکته برای سفر به یک کشور دریافت ویزای آن کشور است. در ابتدا برای دریافت ویزا باید هدف سفرتان را مشخص کنید زیرا ویزاها انواع مختلفی از جمله توریستی، تحصیلی، کار و سرمایه، بازدید از خانواده، نمایشگاهی و … دارند. اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که قصد دریافت ویزای نمایشگاهی اسپانیا را دارد باید در ابتدا دعوت نامه نمایشگاهی برای خود تهیه کنید. اما اینکه دعوت نامه نمایشگاهی چیست و چه کاربردی دارد در ادامه با آن آشنا می شویم.

دعوتنامه نمایشگاهی چیست؟

برای دریافت ویزای نمایشگاهی اسپانیا داشتن دعوت نامه یک امتیاز به شمار رفته و روند دریافت ویزای شما را تسریع می بخشد. این روزها دعوت نامه های نمایشگاهی با توجه به اهمیت زیادی که پیدا کرده اند مورد توجه افراد مختلف قرار گرفته اند. در این دعوت نامه فردی که تابعیت اسپانیا را دارد برای شما دعوت نامه ارسال می کند و در آن ذکر می کند که شما به چه دلیل قرار است به اسپانیا سفر کنید. از آنجایی که در این دعوت نامه هدف سفر شما به دقت شرح داده شده است دریافت ویزای نمایشگاهی اسپانیا نیز ساده تر و سریع تر صورت می گیرد.

موارد دعوتنامه نمایشگاهی اسپانیا

در مورد دعوت نامه نمایشگاهی اسپانیا نکات متعددی وجود دارد که باید رعایت شوند. فرد باید جزئیات کامل سفر شما را در دعوت نامه شرح دهد، فعالیت ها و رویدادهای نمایشگاه باید مشخص شود به گونه ای که ماموران سفارت اسپانیا با مشاهده آن بتوانند هدف بازدید و سفر به اسپانیا را مشخص کنند. شخصی که برای شما دعوت نامه نمایشگاهی ارسال می کند باید در مورد هزینه های سفر نیز توضیح دهد و اظهار کند که هزینه های سفر شما بر عهده وی و یا شرکت مربوطه است. این مورد نقش بسیار تعیین کننده ای در دریافت ویزای نمایشگاهی اسپانیا دارد.

هدف از بازدید نمایشگاه های فرانسه، فرهنگی است بنابراین این موضوع باید کاملا صادقانه و واضح بیان شود. معمولا دعوتنامه های نمایشگاهی در مقایسه با دعوت نامه های کاری و تجاری راحت تر مورد بررسی و پذیرش قرار می گیرند زیرا شما فقط قصد بازدید و سفر کوتاه مدت را دارید و خبری از اقامت در این کشور نیست.

ویزای نمایشگاهی اسپانیا

ویزای نمایشگاهی اسپانیا

ویزای نمایشگاهی اسپانیا

همانطور که گفتیم اسپانیا کشوری است که برای کار، تحصیل، زندگی، گردشگری و … بسیار مساعد است به همین دلیل افراد زیادی در صدد دریافت ویزای این کشور هستند. از آنجایی که اسپانیا عضو اتحادیه اروپا است برای ساکنان کشورهای اروپایی و حوزه اسکاندیناوی استثنا قائل است و این افراد می توانند بدون داشتن ویزای اسپانیا به کار، تحصیل و اقامت در این کشور بپردازند. اما کشورهایی مانند ایران که عضو اتحادیه شینگن نیستند برای سفر به این کشور باید ویزای اسپانیا را دریافت کنند. به طور کلی اسپانیا دارای ویزاهای مختلفی است که در ادامه مطلب با آنها آشنا می شویم.

ویزای نمایشگاهی اسپانیا

ویزای نمایشگاهی اسپانیا

انواع ویزای اسپانیا

همانطور که گفتیم اسپانیا به سبب موقعیت جغرافیایی خوبی که دارد هر ساله بازدیدکنندگان و مهاجران زیادی را در خود جای می دهد. به همین علت ویزاهای متنوعی نیز برای آنها در نظر می گیرد. به طور کلی ویزاهای اسپانیا به سه دسته تقسیم می شوند. جهت اخذ ویزای نمایشگاهی اسپانیا باید ابتدا وقت سفارت اسپانیا را از طریق آژانس های مسافرتی رزرو نمایید.

ویزای نمایشگاهی اسپانیا

ویزای نمایشگاهی اسپانیا

ویزای انتقالی فرودگاه

ویزای انتقالی فرودگاه برای کسانی است که قصد داشته باشند پرواز خود را در فرودگاه اسپانیا تعویض کنند. در واقع در این روش شما اجازه خروج از محدوده فرودگاه اسپانیا را نخواهید داشت و فقط می توانید پرواز خود را برای سفر به کشور دیگر عوض کنید.

ویزای نمایشگاهی اسپانیا

ویزای نمایشگاهی اسپانیا

ویزای کوتاه ‌مدت

یکی دیگر از ویزاهای اسپانیا ویزای کوتاه مدت این کشور است. با استفاده از این نوع ویزا می توانید در یک بازه زمانی ۱۸۰ روزه به مدت ۹۰ روز در کشور اسپانیا اقامت داشته باشید. البته توجه کنید که با استفاده از این ویزا نمی توانید در کشور اسپانیا مشغول به کار شوید. مردم کشورهای استرالیا، آمریکا، کانادا و نیوزلند برای سفر به اسپانیا نیازی به دریافت ویزای کوتاه مدت این کشور ندارند مگر اینکه مدت اقامت آنها بیشتر از سه ماه باشد.

ویزاهای بلند مدت

یکی از ویزاهای اسپانیا که بسیار هم پرکاربرد است ویزای بلند مدت است که انواع مختلفی هم دارد. این ویزاها شامل ویزای کار، ویزای تحصیل، ویزای اقامتی و … هستند. با استفاده از این ویزا می توانید مدت طولانی در کشور اسپانیا اقامت کنید.

ویزای نمایشگاهی اسپانیا

ویزای نمایشگاهی اسپانیا

ویزای کار

ویزای کار یکی از ویزاهای بلند مدت اسپانیا است. این ویزا نسبت به سایر ویزاهای اسپانیا شرایط سخت تری دارد و فرد نمی تواند خودش برای دریافت این ویزا اقدام کند در واقع شخصی که تابعیت اسپانیا دارد و یا شرکتی معتبر در اسپانیا می تواند برای فرد درخواست ویزا دهد.

ویزای نمایشگاهی اسپانیا

ویزای نمایشگاهی اسپانیا

ویزای تحصیلی

اسپانیا موقعیت بسیار خوبی برای تحصیل دارد و هر ساله دانشجویان زیادی از کشورهای مختلف برای دریافت ویزای تحصیلی اسپانیا اقدام می کنند. فرد باید ابتدا در یک رشته تحصیلی در یکی از دانشگاه های اسپانیا پذیرفته شود سپس برای دریافت ویزای تحصیلی این کشور اقدام کند.

ویزای نمایشگاهی اسپانیا

ویزای نمایشگاهی اسپانیا

ویزای اقامتی

ویزای اقامت اسپانیا یکی از مهم ترین ویزاهای این کشور است که به سبب آن به فرد یا افراد اجازه زندگی در شهرهای این کشور داده می شود. ویزای اقامت با ویزای شهروندی اسپانیا تفاوت جزئی دارد. به عنوان مثال فقط شهروندان این کشور حق رای دادن دارند بنابراین اگر بخواهید شهروند اسپانیا به شمار روید باید پس از دریافت اقامت دائم ملیت خود را به اسپانیایی تغییر دهید.

ویزای کسب و کار

ویزای کسب و کار یا همان ویزای تجارت نوع دیگری از ویزاهای بلند مدت اسپانیا است که با ویزای کار آن تفاوت دارد. در این نوع ویزا شخص برای راه اندازی تجارت و یا بیزینس ویزا را دریافت می کند و خودش مالک کسب و کار است.

ویزای نمایشگاهی اسپانیا

ویزای نمایشگاهی اسپانیا

ویزای نمایشگاهی اسپانیا

یکی دیگر از ویزاهای پرطرفدار در اسپانیا ویزای نمایشگاهی اسپانیا است. این ویزا به سبب هدف فرهنگی آن نسبت به سایر ویزاها راحت تر دریافت می شود به شرط آنکه کلیه مراحل مربوط به دریافت ویزای نمایشگاهی اسپانیا و مدارک مربوط به آن با دقت بررسی شوند. همانطور که قبلا  اشاره شد ویزای نمایشگاهی اسپانیا یک ویزای کوتاه مدت است و برای بازدید چند روزه ارائه می شود. اگر شما هم قصد بازدید از نمایشگاه های این کشور و دریافت ویزای نمایشگاهی اسپانیا را دارید باید یک سری نکات را در زمان درخواست ویزا مد نظر قرار دهید تا روند درخواست شما با سرعت بیشتری انجام شود. از آنجایی که ویزای نمایشگاهی اسپانیا طرفداران زیادی دارد در ادامه این مطلب شما را با اطلاعات مهمی در این باره آشنا می کنیم.

ویزای نمایشگاهی اسپانیا

ویزای نمایشگاهی اسپانیا

توجه به زمان برگزاری نمایشگاه در اسپانیا

یکی از نکات بسیار مهم برای دریافت ویزای نمایشگاهی اسپانیا توجه به زمان برگزاری نمایشگاه است. در کشور اسپانیا نمایشگاه های متعددی برگزار می شوند که ممکن است تاریخ های آنها با یکدیگر تداخل پیدا کند ،بنابراین دقت کنید که برای چه نوع نمایشگاهی درخواست ویزا می دهید تا بتوانید در زمان تعیین شده و قبل از اتمام کار در محل نمایشگاه حضور پیدا کنید. می توانید اطلاعات مربوط به زمان برگزاری نمایشگاه را در سایت نمایشگاه بدست آورید و سپس اقدام به اخذ ویزای نمایشگاهی اسپانیا کنید. معمولا بین یک ماه تا سه ماه قبل از زمان برگزاری نمایشگاه باید برای دریافت ویزا اقدام کنید زیرا ممکن است فرآیند دریافت ویزا با مشکل مواجه شود و شما نتوانید در زمان تعیین شده در نمایشگاه شرکت کنید. از آنجایی که در زمان های نزدیک به تاریخ برگزاری نمایشگاه درخواست ها بیشتر می شود سعی کنید چند ماه قبل اقدام کنید و کارهای خود را به روزهای آخر نسپارید. دقت کنید که مدت زمان بین دریافت ویزا و برگزاری نمایشگاه مورد نظر نباید بیشتر از ۹ ماه طول بکشد.  

مراحل اخذ ویزای نمایشگاهی اسپانیا

در ابتدا برای دریافت ویزای نمایشگاهی اسپانیا باید اطلاعات لازم در رابطه با شرایط دریافت ویزا و مراحل آن را از طریق منابع معتبر کسب کنید. مهم ترین و اولین گام برای دریافت ویزای نمایشگاهی اسپانیا رزرو وقت سفارت اسپانیا است. رزرو وقت سفارت اسپانیا برای ملاقات حضوری با ماموران سفارت و ارائه مدارک مورد نیاز است. افراد معمولا برای رزرو وقت سفارت از آژانس های مسافرتی معتبر کمک می گیرند و مسئولیت این کار را به آنها می سپارند. در مورد تعیین وقت ملاقات با سفارت اسپانیا باید به زمان برگزاری نمایشگاه هم توجه کنید. در صورتی که در زمان تعیین شده برای مصاحبه در محل سفارت حضور پیدا نکنید امکان تمدید زمان ملاقات برای شما وجود نخواهد داشت. پس از اینکه زمان ملاقات برای شما تعیین شد باید همراه با کلیه مدارک ذکر شده برای دریافت ویزای نمایشگاهی اسپانیا در محل سفارت حضور پیدا کنید، دقت کنید که هزینه های مربوطه را به همراه داشته باشید. هر فرد برای دریافت ویزای نمایشگاهی اسپانیا باید شخصا به سفارت مراجعه کند زیرا فرد دیگری نمی تواند به جای شما با ماموران سفارت مصاحبه کند.  

ویزای نمایشگاهی اسپانیا

ویزای نمایشگاهی اسپانیا

تور نمایشگاهی اسپانیا

برای شرکت در تورهای نمایشگاهی اسپانیا در وهله اول نیازمند دریافت ویزای نمایشگاهی اسپانیا هستید. همانطور که قبلا هم گفتیم داشتن دعوت نامه نمایشگاهی می تواند کار شما را برای دریافت ویزا آسان تر کند. مهم ترین نکاتی که در رابطه با دعوت نامه نمایشگاهی اسپانیا باید به آن توجه کنید شامل موارد زیر هستند:

۱-نوع فعالیت شما در نمایشگاه باید به طور دقیق روشن شود.

۲-موضوع نمایشگاه همراه با هدف سفر باید به طور کامل و واضح توضیح داده شوند تا ماموران سفارت بتوانند با جزئیات کامل از آن با خبر شوند.

۳-هدف از بازدید و سفر فرهنگی توضیح داده شود.

۴-شخص و یا شرکتی که دعوت نامه را برای شما ارسال می کند باید تمام هزینه های شما را در طول سفر به اسپانیا تقبل کند.

۵-مدت زمان ویزای شما باید به طور دقیق با مدت زمان برگزاری نمایشگاه مطابقت داشته باشد.

۶-محل اقامت و همچنین هتل مورد نظر برای اسکان باید از قبل رزرو شده باشند.

رد درخواست ویزای نمایشگاهی اسپانیا

موارد زیادی دیده شده که درخواست ویزای نمایشگاهی اسپانیا از طرف ماموران سفارت رد شده است. دلایل متعددی برای رد این درخواست وجود دارد اما در صورتی که شما کارهای مربوط به درخواست ویزای نمایشگاهی اسپانیا را به طور دقیق و توسط یک منبع معتبر جلو ببرید امکان رد این درخواست وجود نخواهد داشت. همانطور که می دانید در صورتی که درخواست ویزای شما رد شود هزینه های پرداخت شده تحت هیچ شرایطی استرداد نخواهد شد. بنابراین موارد زیر را در زمان درخواست ویزای نمایشگاهی اسپانیا در نظر بگیرید تا درخواست شما رد نشود.

۱-در صورتی که درخواست شما برای دریافت ویزای نمایشگاهی اسپانیا بیش از ۹۰ روز باشد درخواست شما رد خواهد شد.

۲-فرم مربوط به درخواست ویزای نمایشگاهی اسپانیا را به طور کامل تکمیل کنید هرگونه نقص در فرم مربوطه می تواند منجر به رد ویزای نمایشگاهی اسپانیا شود.

۳-در صورتی که هدف شما از سفر در ویزای نمایشگاهی اسپانیا شرح داده نشود ویزای شما رد خواهد شد.

۴-کلیه مدارک مربوط به ویزای نمایشگاهی اسپانیا را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید کامل نبودن این مدارک می تواند دلیل اصلی رد درخواست ویزای نمایشگاهی اسپانیا باشد.

۵-در ویزای نمایشگاهی اسپانیا باید تامین مالی هزینه های شخص در مدت زمان حضور در این کشور مشخص شده باشد در غیر این صورت درخواست شما برای دریافت ویزای نمایشگاهی اسپانیا مخدوش می شود.

ویزای نمایشگاهی اسپانیا

ویزای نمایشگاهی اسپانیا

مدارک لازم برای دریافت ویزای نمایشگاهی اسپانیا

یکی از قسمت های مهم برای دریافت ویزای نمایشگاهی اسپانیا ارائه مدارک مورد نیاز برای دریافت این ویزا است. در ابتدا فرم مربوط به درخواست ویزا را به صورت کامل با خودکار و به صورت حروف انگلیسی و یا اسپانیایی بزرگ وارد کنید. اطلاعات باید صحیح و بدون هیچ گونه غلط باشند. فرم را حتما امضا کنید و تاریخ انقضا را به طور دقیق وارد کنید. به همراه این فرم باید مدارکی را به سفارت ارسال کنید که به شرح زیر هستند:

۱-از صفحات ۱ الی ۱۳ گذرنامه خود دوسری کپی کامل بگیرید.

۲-ارائه دو سری کپی از بلیط هواپیما

۳-کپی دعوت نامه نمایشگاهی

۴-برای اشخاصی که ویزای اسپانیا یا شینگن را دارند ارائه کپی از ویزا الزامی است.

هزینه اخذ ویزای نمایشگاهی اسپانیا

برای دریافت ویزای نمایشگاهی اسپانیا باید با هزینه های این ویزا آشنایی داشته باشید. دقت کنید که حتما قبل از ارائه درخواست ویزای نمایشگاهی اسپانیا نسبت به هزینه دقیق آن آگاهی پیدا کنید زیرا با توجه به نوسانات نرخ ارز هزینه دریافت ویزا نیز با تغییراتی مواجه شده است. قسمتی از هزینه های ویزای نمایشگاهی اسپانیا مربوط به اخذ زمان مصاحبه است که شما میتوانید این مورد را به آژانس های مسافرتی معتبر بسپارید. سایر هزینه ها به صورت نقدی و از طریق خود سفارت اسپانیا دریافت می شوند. هم اکنون هزینه های مربوط به ویزای اسپانیا برحسب یورو پرداخت می شوند. دقت کنید در کنار هزینه های مربوط به سفارت باید هزینه های بلیط، هتل و … نیز مد نظر قرار داده شوند.

ویزای نمایشگاهی اسپانیا

ویزای نمایشگاهی اسپانیا

بهترین روش برای دریافت ویزای نمایشگاهی اسپانیا

دریافت ویزای نمایشگاهی اسپانیا برای کسانی که با روش های دریافت ویزا آشنایی ندارند کار نسبتا دشواری است در این صورت شخص می تواند از روش های متعددی برای دریافت ویزای نمایشگاهی اسپانیا اقدام کند. یکی از بهترین روش ها برای دریافت ویزای نمایشگاهی اسپانیا مراجعه به آژانس های معتبر و فعال در زمینه تورهای نمایشگاهی است. افراد می توانند به سادگی کارهای مربوط به اخذ ویزای نمایشگاهی اسپانیا را از طریق کارشناسان مجرب و حرفه ای این حوزه انجام دهند تا روند دریافت ویزا با سرعت و دقت بیشتری انجام شود. در صورتی که خودتان برای دریافت ویزای نمایشگاهی اسپانیا اقدام کنید ممکن است به دلایل مختلفی از جمله آشنا نبودن با روند کار به مشکل برخورد کنید. 

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص ویزای اسپانیا ، وقت سفارت اسپانیا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...
۰۸ آذر ۱۳۹۷

بهترین رستوران های ایبیزا جزیره ایبیزا با داشتن بهترین زیر ساخت های گردشگری توانسته ورودی گردشگران خود را افزایش دهد. از جمله این زیر ساخت ها می توان به بهترین ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...
۰۱ بهمن ۱۳۹۷

درباره پابلت درباره پابلت باید بدانید که شهر پابلت مکانی در اسپانیا، بین شهرهای مادرید و بارسلونا است. اگر به اسپانیا سفر می کنید و قصد توقف در بین این ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫50
Loading...
۲۰ آبان ۱۳۹۷

غذاهای اسپانیا غذاهای اسپانیا اغلب به عنوان یکی از بهترین خوراک ها در دنیا محسوب می شوند، که سابقه بسیاری از آنها به صدها سال قبل باز می گردد. بسیاری ...

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!