به این مطلب امتیاز دهید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫29
Loading...

وقت سفارت اسپانیا

وقت سفارت اسپانیا

با توجه به اینکه کشور اسپانیا یکی از کشورهای اروپایی می باشد که هر ساله تعداد زیادی گردشگر و توریست به این کشور سفر می کنند، بسیاری از افراد برای گرفتن ویزا نیاز به وقت سفارت اسپانیا دارند؛ از این رو ما در این مقاله سعی کرده ایم نکات مهم در مورد چگونگی وقت سفارت اسپانیا را بیان کنیم.

درباره کشور اسپانیا

اسپانیا یکی از کشورهای اروپایی است که دارای حکومت پارلمانی و تحت قانون اساسی پادشاهی است. این کشور در حال حاضر نوزدهمین اقتصاد بزرگ دنیا را به خود اختصاص داده است از این رو هر ساله تعداد زیادی از افراد برای اخذ ویزای تجاری این کشور اقدام می کنند تا با دیدار شرکای تجاری خود در این کشور موجب توسعه کسب و کار خود شوند؛ با توجه به این که مکان های دیدنی اسپانیا از جمله میدان بزرگ مادرید، تالار شهر، کلیسای سن میشل و اتومیوم در بین تمام گردشگران محبوب است، گردشگران و توریست های زیادی نیز هر ساله برای اخذ ویزای اسپانیا نیاز به تعیین وقت سفارت اسپانیا دارند.

درباره کشور اسپانیا

درباره کشور اسپانیا

گرفتن وقت سفارت اسپانیا

همانطور که می دانید اخذ ویزای اسپانیا مانند بسیاری از کشورها نیازمند تعیین وقت سفارت اسپانیا است. وقت سفارت اسپانیا جهت انجام مصاحبه با فرد متقاضی می باشد. برای گرفتن وقت سفارت اسپانیا، ابتدا لازم است که ویزای مورد نظر خود را مشخص کنید و پس از آن به سفارت اسپانیا مراجعه نمایید و وقت بگیرید زیرا همانطور که می دانید ویزاهای اسپانیا شامل ویزای توریستی، ویزای تجاری، ویزای کار، ویزای ترانزیت فرودگاهی، ویزای ترانزیت دریایی، ویزای تحصیلی، ویزای پزشکی و همچنین ویزای درمانی می باشد؛ که در ادامه هر یک از این ویزاها را توضیح خواهیم داد. بعد از مشخص کردن نوع ویزا باید مدارک کامل خود را جهت دریافت وقت سفارت اسپانیا به این کشور تحویل دهید تا از طرف سفارت خانه روز مشخصی برای شما رزرو شود.

گرفتن وقت سفارت اسپانیا

گرفتن وقت سفارت اسپانیا

ویزا چیست؟

با توجه به اینکه قرار است در این مقاله در مورد اخذ ویزای اسپانیا و وقت سفارت اسپانیا صحبت شود ابتدا بهتر است خود کلمه ویزا را مورد بررسی قرار دهیم تا افرادی که می خواهند برای دریافت ویزا اقدام کنند ابتدا با تعریف کلی کلمه ویزا آشنا شوند. باید بگوییم که ویزا در اصل مدرکی است که ضمیمه گذرنامه شما می شود که نشان می دهد یک نماینده اسپانیایی در کشور ایران مدارک و شرایط شما را مطالعه کرده است و اجازه داده است که شما با هدفی خاص  به آن کشور سفر کنید. توجه داشته باشید که اولین کار برای اخذ ویزا، تعیین وقت سفارت اسپانیا می باشد.

ویزا چیست؟

ویزا چیست؟

ویزای توریستی اسپانیا

ویزای توریستی که جزو ویزاهای کوتاه مدت اسپانیا به شمار می آید از آن دسته ویزاهایی است که سالانه افراد زیادی برای گرفتن آن اقدام می کنند، زیرا همانطور که می دانید کشور اسپانیا واقع در قاره اروپا جزو کشورهای توریستی گردشگری به شمار می آید و هر ساله پذیرای تعداد زیادی از گردشگران خارجی است. مدت اقامت در اسپانیا حداکثر ۳ ماه می باشد و مدارک لازم برای اخذ این ویزا شامل فرم درخواست ویزا، ۳ قطعه عکس رنگی ۵/۴ در ۵/۳ زمینه سفید، نامه اشتغال به کار، بلیط رفت و برگشت هواپیمایی، بیمه معتبر مسافرتی، رزرو هتل جهت اقامت، فیش حقوقی ۶ ماه گذشته و گذرنامه می باشد. توجه داشته باشید که در ابتدای کار نیاز به تعیین وقت سفارت اسپانیا است.

ویزای توریستی اسپانیا

ویزای توریستی اسپانیا

ویزای تجاری اسپانیا

با توجه به اینکه ویزای تجاری اسپانیا نسبت به کشورهای دیگر راحت تر اخذ می شود، بسیاری از تجار و صاحبان کسب و کار برای پیشرفت در کار خود و شناساندن محصولات و خدمات شرکت خود، نسبت به اخذ ویزای تجاری اسپانیا و تعیین وقت سفارت اسپانیا اقدام می‌کنند؛ که این ویزا نیز ۳ ماه اعتبار دارد. مهمترین مدارکی که برای دریافت ویزای تجاری اسپانیا مهم است بعد از تعیین وقت سفارت اسپانیا شامل موارد زیر می باشد.

 • فرم درخواست ویزا ترجمه شده به زبان انگلیسی
 • عکس رنگی متعلق به ۶ ماه گذشته
 •  نامه اشتغال به کار
 •  دعوت نامه تجاری از کمپانی از سازمان اسپانیایی
 •  بلیط سفر
 • بیمه مسافرتی معتبر
 •  رزرو هتل جهت اقامت
 •  لیست حقوق ۶ ماه گذشته
ویزای تجاری اسپانیا

ویزای تجاری اسپانیا

ویزای تحصیلی

یکی دیگر از انواع ویزای اسپانیا که در حال حاضر در بین دانشجویان و دانش آموزان بسیار پرطرفدار است، ویزای دانشجویی یا تحصیلی اسپانیا می باشد؛ که برای اخذ این ویزا پس از گرفتن وقت سفارت اسپانیا، نیاز به اصل و کپی پذیرش تحصیلی از دانشگاه ها یا مدارس عالی اسپانیا، گواهی رسمی از یک فرد اسپانیایی یا ایرانی مقیم اسپانیا جهت پرداخت هزینه های متقاضی در مدت تحصیل، فتوکپی و اصل گذرنامه، بلیط رفت و برگشت هواپیما، عکس رنگی و فرم درخواست ویزا می باشد.

ویزای تحصیلی

ویزای تحصیلی

ویزای اقامت

برای این ویزا بعد از درخواست تعیین وقت سفارت اسپانیا نیاز به نامه ای در مورد دلیل تقاضای ویزای اقامت و مدارکی که در ویزاهای قبلی نیز گفتیم، می باشد. همچنین هر سرپرست خانواده ای که بتواند ثابت کند که ماهیانه ۲۵۰۰ یورو برای خود و ۱۰۰ یورو برای همسرش و ۵۰۰ یورو برای هر کدام از فرزندانش دارد می تواند از روش تمکین مالی نسبت به اخذ اقامت اسپانیا اقدام کند.

ویزای اقامت

ویزای اقامت

ویزای پزشکی

با توجه به اینکه کشور اسپانیا دارای متخصصان مجربی است هر روزه تعدادی از بیماران برای اخذ ویزای پزشکی یا درمانی و جهت دریافت وقت سفارت اسپانیا اقدام می کنند. برای اخذ ویزای پزشکی که مختص بیماران اعزامی به خارج می باشد، نیاز به مدارکی چون ۲ سری کپی از ترجمه شورای عالی پزشکی ایران جهت اعزام به خارج، برگه تعیین زمان از کلینیک پزشکی یا بیمارستان اسپانیا و همراه بودن یکی از اقوام درجه یک یا ۲ نفر از اقوام درجه ۲ می باشد.

ویزای پزشکی

ویزای پزشکی

ویزای ترانزیت فرودگاهی

اگر شما هم جزو افرادی هستید که در مورد اخذ انواع ویزا و دریافت وقت سفارت اسپانیا، اطلاعات زیادی دارید به احتمال زیاد تاکنون نام ویزای ترانزیت را شنیده اید. این نوع ویزا در اصل یک ویزای بسیار سختگیرانه می باشد که تنها به خاطر توقف کوتاه در فرودگاه کشوری مانند اسپانیا و عوض کردن هواپیما است. گرفتن ویزای ترانزیت فرودگاهی اسپانیا اجباری می باشد. توجه داشته باشید که ویزای ترانزیت خود به ۲ نوع کوتاه مدت چند ساعته و بلند مدت ۳ روزه تقسیم می شود. در ویزا ترانزیت نوع اول مسافر حق خروج از فرودگاه را ندارد اما در نوع بلند مدت ویزای ترانزیت مسافر می تواند فرودگاه و یا حتی شهر خود را عوض کند و پس از حداکثر ۳ روز آن کشور را ترک کند.

ویزای ترانزیت فرودگاهی

ویزای ترانزیت فرودگاهی

دریافت ویزای اسپانیا

همانطور که می دانید اخذ ویزای اسپانیا و تعیین وقت سفارت اسپانیا، نیاز به گذاشتن وقت می باشد که احتمالا حدود ۴ هفته باید قبل از تاریخ بلیط سفر نسبت به گرفتن ویزا اقدام شود. ابتدا لازم است که درخواست فرم تقاضای ویزا را پر کنید و پس از پر کردن، آن را به آژانس مسافرتی تحویل دهید و پس از آن به همراه تمام کسانی که می خواهید مسافرت کنید جهت تعیین وقت سفارت اسپانیا به صورت حضوری به سفارت اسپانیا مراجعه کنید. بعد از مراجعه به سفارت اسپانیا برای شما وقت سفارت اسپانیا تعیین می شود. در زمان مقرر شده باید تمامی مدارک و فرم درخواست را جهت مصاحبه به سفارت تحویل دهید. یکی از نکات مثبت در رابطه با تعیین وقت سفارت اسپانیا و اخذ ویزای این کشور این است که کشور اسپانیا جزو کشورهای قرارداد شینگن محسوب می شود و با دریافت وقت سفارت اسپانیا و گرفتن ویزای اسپانیا می توانید در طول ۹۰ روز به ۲۸ کشور این قرارداد بدون داشتن روادید سفر کنید. توجه داشته باشید با توجه به اینکه اسپانیا جزو کشورهای شینگن است می تواند با دریافت وقت سفارت اسپانیا و دیگر کشورهای عضو این قرارداد ویزای خود را دریافت کنید.

دریافت ویزای اسپانیا

دریافت ویزای اسپانیا

نکات قابل توجه در مورد اخذ ویزای اسپانیا

اگر شما هم جزو افرادی هستید که از ریجکت شدن ویزای خود در وقت سفارت اسپانیا دلهره دارید، بهتر است که موارد زیر را مرور کنید زیرا بسیاری از افراد در این باره با مشکل بر می خورند.

 • گذرنامه نامعتبر یا مخدوش: ارائه گذرنامه ای که اعتبارش به پایان رسیده باشد یا دارای پارگی صفحات باشد به وقت سفارت اسپانیا.) گذرنامه ای که کمتر از ۲ ماه اعتبار داشته باشد، گذرنامه ای که کمتر از ۲ صفحه خالی داشته باشد و مدارک دیگر به جای گذرنامه(
 • عدم رزرو هتل و اقامتگاه: برای اینکه اقامتگاه شما در طول سفر مشخص باشد باید یکی از موارد رزرو هتل، دعوت نامه از طرف میزبان و یا مدرک مبنی بر اخذ تور مسافرتی را ارائه دهید.
 • نداشتن هدف مشخص از سفر: برای ریجکت نشدن حتما باید توضیح کامل و جامع از هدف سفر خود در اسپانیا به وقت سفارت اسپانیا ارائه کنید.
 • ارائه مدارک ناقص یا جعلی: در صورت تنها نداشتن یک مدرک از مدارک مورد نیاز و یا جعلی بودن آن ویزای شما ریجکت خواهد شد.
 • داشتن سابقه ارتکاب جرم: اگر فردی در گذشته یا زمان حال فعالیت غیر قانونی یا جرمی انجام داده باشد، در وقت سفارت اسپانیا ویزای متقاضی رد خواهد شد.
نکات قابل توجه در مورد اخذ ویزای اسپانیا

نکات قابل توجه در مورد اخذ ویزای اسپانیا

بیمه مسافرتی معتبر

یکی از مهمترین مدارکی که برای اخذ ویزای اسپانیا مورد نیاز است و اهمیت دارد، داشتن بیمه نامه معتبر می باشد،؛ زیرا نداشتن بیمه نامه یکی از دلایل ریجکت شدن ویزا توسط وقت سفارت اسپانیا می باشد. هر فردی باید دارای بیمه نامه فردی و جمعی باشد به طوری که هزینه های احتمالی جهت درمان و هزینه های بیمارستان در صورت ضرورت را پوشش دهد. بهتر است بدانید که باید شرکت بیمه گذاری را انتخاب کنید که در کشور اسپانیا نیز دارای نمایندگی فعال و معتبری باشد، در غیر این صورت احتمال ریجکت شدن ویزای شما توسط وقت سفارت اسپانیا بالا می رود.

بیمه مسافرتی معتبر

بیمه مسافرتی معتبر

رفع ریجکت ویزا

همانطور که در بالا ذکر شد موارد زیادی وجود دارد که ممکن است موجب ریجکت و یا رد شدن ویزای متقاضی شود از این رو بسیاری از افراد در این باره نگرانی دارند. توجه داشته باشید که اگر ویزای شما توسط یک سفارت ریجکت شود، شما نمی توانید به سفارت دیگری مراجعه کنید و نسبت به اخذ ویزا اقدام نمایید؛ از این رو بهتر است که در اخذ ویزا دقت کافی به عمل آورید. یکی از راه هایی که می تواند به شما در رفع ریجکت ویزا کمک کند کمک گرفتن از مشاورین آژانس های گردشگری که این خدمات را انجام می دهند می باشد، زیرا در حال حاضر در بسیاری از آژانس ها مشاورانی حضور دارند که می توانید در طول ساعات شبانه روز مشکلات خود در مورد اخذ ویزا و یا ریجکت شدن ویزا، را با آنها در میان بگذارید و در زمان بسیار کمی مشکل خود را حل کنید؛ این مشاوران اطلاعات و تجربه کافی در مورد این پروسه ها را دارند.

رفع ریجکت ویزا

رفع ریجکت ویزا

زمان صدور ویزای اسپانیا

با توجه به این که افراد می خواهند زمان پرواز خود را مشخص کنند در بسیاری از مواقع به دنبال این هستند که بدانند کارهای مربوط به اخذ ویزا و تعیین وقت سفارت اسپانیا چه مدتی طول می کشد. از آنجایی که ممکن است با توجه به تعداد مراجعه کنندگان به سفارت اسپانیا، مدت زمان اخذ ویزای اسپانیا بین ۴ هفته تا ۲ ماه طول بکشد بهتر است که زمان بیشتری برای انجام دادن کارهای مربوط به دریافت ویزای اسپانیا بگذارید. البته بررسی ها نشان داده است که اگر روند کارها به خوبی پیش برود در مدت ۲ هفته نیز امکان صدور ویزا وجود دارد.

زمان صدور ویزای اسپانیا

زمان صدور ویزای اسپانیا

تعیین وقت سفارت اسپانیا

با توجه به اینکه در حال حاضر بسیاری از امورات براحتی و با استفاده از آژانس های گردشگری حل می شود، بدیهی است که آژانس های مسافرتی نیز آماده ارائه خدماتی همچون تعیین وقت سفارت اسپانیا هستند. همچنین اگر به دلیل کمبود وقت نیاز به دریافت ویزای فوری داشته باشید می توانید با استفاده از تجارب مشاورین این آژانس ها سریعا وقت سفارت اسپانیا را بگیرید.

تعیین وقت سفارت اسپانیا به صورت اینترنتی

تعیین وقت سفارت اسپانیا به صورت

آدرس سفارت اسپانیا در تهران

همانطور که گفته شد اولین اقدام جهت اخذ ویزای اسپانیا گرفتن وقت سفارت اسپانیا می باشد که آدرس سفارت اسپانیا در تهران به شرح زیر است.

 • آدرس: محدوده دروس، بلوار شهرزاد، خیابان کماسایی، کوچه اول شرقی، پلاک ۱۰
 • نام کنسول بازرگانی: آقای امیلیو کارمونا پریتیز
 • نام کنسول ویزا:آقای خوزه مانوئل رامیرز آریا سولار

می توانید جهت تعیین وقت سفارت اسپانیا در روزهای دوشنبه تا پنجشنبه به آدرس ذکر شده مراجعه کنید.

مدارک لازم برای تعیین وقت سفارت اسپانیا

با توجه به اینکه ممکن است کارهای شما در سفارت اسپانیا کمی طول بکشد بهتر است مدارک خود را کامل و جامع تحویل دهید تا سریع تر موفق به دریافت ویزا شوید؛ همچنین لازم است که در هنگام مراجعه و تعیین وقت سفارت اسپانیا، بلیط رفت و برگشت خود و تعیین هتل محل اقامت خود را مشخص کنید. البته داشتن تمامی مدارک به صورت کامل در هنگام تعیین وقت سفارت اسپانیا ضروری می باشد در غیر این صورت کارهای صدور ویزای اسپانیا به روز دیگری موکول خواهد شد.

مدارک لازم برای تعیین وقت سفارت اسپانیا

مدارک لازم برای تعیین وقت سفارت اسپانیا

هزینه های تعیین وقت سفارت اسپانیا

علاوه بر هزینه خود ویزا هزینه هایی در سفارت اسپانیا نیز وجود دارد که شامل هزینه ای مربوط به بخش انگشت نگاری و هزینه تعیین وقت سفارت می باشد. توجه داشته باشید که در این قسمت از کودکان زیر هفت سال هیچ گونه هزینه ای دریافت نمی شود. نکته دیگر اینکه هزینه صندوق سفارت قبل از تعیین وقت سفارت اسپانیا باید تقبل گردد.

هزینه های تعیین وقت سفارت اسپانیا

هزینه های تعیین وقت سفارت اسپانیا

مصاحبه اخذ ویزای اسپانیا

همانطور که در بالا ذکر کردیم ریجکت و یا رد شدن ویزا، یکی از دل نگرانی های متقاضیان ویزای اسپانیا می باشد که در بالا به چند مورد از دلایل رد شدن آن، اشاره کردیم؛ اما توجه داشته باشید که بسیاری از افراد در جمع آوری مدارک خود تمام تلاش خود را می کنند اما از اهمیت مصاحبه غافل می شوند زیرا مصاحبه ای که برای تعیین وقت سفارت اسپانیا انجام می شود اهمیت فراوانی دارد و از مهمترین مواردی که باید در هنگام مصاحبه به آن توجه داشته باشید موارد زیر می باشد.

 • حاضر شدن سر وقت: بعد از این که شما جهت تعیین وقت سفارت اسپانیا اقدام می کنید، سفارت به شما زمان و تاریخ مشخصی را اعلام می کند که در همان روز و ساعت باید در سفارت حاضر شوید، زیرا تاخیر در هنگام مصاحبه جزو عواملی است که در نظر افسر کنسولی بسیار حائز اهمیت می باشد
 • آمادگی نداشتن: اگر در هنگام مصاحبه جهت اخذ ویزای اسپانیا، به سوالاتی که ممکن است از شما پرسیده شود آشنایی کامل نداشته باشید روند مصاحبه از دستتان خارج خواهد شد و ضمن اینکه تمرکز خود را از دست می دهید، در جلسه برقرار شده تنش ایجاد خواهد شد. پس لذا ضروری است که روز قبل از مصاحبه بر روی سؤالات تمرکز کافی کنید و پاسخ های درستی برای آن انتخاب کنید.
 • دادن اطلاعات جعلی: یکی از کارهای نادرست در هنگام مصاحبه پاسخ ندادن و یا پاسخ ها تقلبی به مأمورین دیپلماتیک می باشد، زیرا این افراد بسیار هوشیار هستند و منتظر پاسخ های درست شما هستند.
 • ظاهر نامناسب: همانطور که می دانید داشتن ظاهر آراسته و مناسب در هر کاری می تواند موجب موفقیت شود از این رو هنگامی که برای مصاحبه در سفارت اسپانیا حاضر می شوید سعی کنید لباسی مناسب بپوشید و با ظاهری رسمی حاضر شوید، همچنین زبان بدن که استفاده از دست ها و دیگر اعضای بدن در هنگام صحبت کردن می باشد تاثیر بسزایی در روند مصاحبه خواهد داشت.
 • نقص مدارک: با توجه به مطالبی که قبلاً هم ذکر شده است، مدارک کامل در روند مصاحبه بسیار حائز اهمیت است و نیمی از شانس شما در روند مصاحبه می باشد.
 • بحث با افسر جلسه: یکی دیگر از دلایلی که موجب می شود ویزای شما دچار مشکل شود بحث با مسئول مصاحبه می باشد. سعی کنید در هنگام مصاحبه خونسردی خود را حفظ کنید و در هیچ صورتی صدای خود را بالا نبرید زیرا این مورد نه تنها در سریع تر شدن روند ویزای شما تاثیری نخواهد داشت بلکه موجب ریجکت شدن ویزا هم می شود.
 • پاسخ اضافه: برای این که افسر کنسولگری را عصبانی نکنید بهتر است که هر سوالی که از شما پرسیده می شود پاسخ درست و صریح آن را بیان کنید زیرا توضیحات اضافه به هیچ عنوان برای افسر خوب نخواهد بود. دادن پاسخ های اغراق آمیز نیز موجب کند شدن روند اخذ ویزا می شود.

دریافت وقت سفارت اسپانیا به صورت فوری

همانطور که قبلا نیز گفتیم ارائه ویزا و تعیین وقت سفارت اسپانیا کاری زمان بر می باشد و ممکن است حدود ۴ هفته یا بیشتر به طول بیانجامد از این رو بعضی از افرادی که می خواهند به صورت فوری ویزای اسپانیا را دریافت کنند می توانند از طریق آژانس های مسافرتی اقدام نمایند. در این آژانس های مسافرتی متقاضی می تواند در مدت زمان کمتری ویزای اسپانیا را دریافت کند، زیرا شرکت ها راهکارهای قانونی لازم جهت اخذ فوری ویزای اسپانیا را بلد هستند. شما می توانید کار خود را به صورت قانونی از طریق این شرکت ها پیگیری کنید زیرا تقلب در اخذ ویزا موجب می شود تا مدت ها نتوانید ویزای هیچ کشوری را دریافت کنید. توجه داشته باشید که ویزای فوری اسپانیا کمی گران تر نسبت به ویزای عادی می باشد

دریافت وقت سفارت اسپانیا به صورت فوری

دریافت وقت سفارت اسپانیا به صورت فوری

نکات مهم در تعیین وقت سفارت اسپانیا

دقت داشته باشید که در هنگام تعیین وقت سفارت اسپانیا تمامی افرادی که متقاضی اخذ ویزای اسپانیا هستند به جز کودکان زیر ۷ سال باید به صورت حضوری اقدام کنند. در هنگام مصاحبه باید توجه کنید که به سؤالات مسئولین به صورت شفاف و واضح پاسخ دهید زیرا در غیر این صورت ویزای شما ریجکت یا رد خواهد شد. همچنین باید حداقل زمان ۳ هفته را برای اخذ ویزا و تعیین وقت سفارت اسپانیا در نظر بگیرید. نکته ای که در خصوص خردسالان برای تعیین وقت سفارت اسپانیا وجود دارد این است که اگر قصد دارید کودک زیر ۷ سال خود را به اسپانیا ببرید باید فرم اظهار نامه را که توسط والدین پر شده است ارائه دهید. همچنین گذرنامه پدر و مادر در روز تعیین وقت سفارت اسپانیا الزامی می باشد. افرادی که با یکی از اهالی کشور اسپانیا ازدواج کرده اند نیز باید توجه کنند که ارائه کپی سند ازدواج الزامی است.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص ویزای اسپانیا ، وقت سفارت اسپانیا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 5٫00
Loading...
۰۲ آبان ۱۳۹۷

دیدنی های تنریف جزیره تنریف یکی از زیبایی های اسپانیا می باشد. جاذبه ها و دیدنی های تنریف بسیار منحصر بفرد و جذاب می باشند و گردشگران زیادی را از ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫00
Loading...
۰۹ مهر ۱۳۹۷

ویزای نمایشگاهی اسپانیا ویزای نمایشگاهی اسپانیا یکی از ویزاهای پرکاربرد و پرطرفدار است. همانطور که می دانید اسپانیا کشوری زیبا و محبوب است که به واسطه جاذبه های گردشگری، موقعیت ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫50
Loading...
۲۰ آبان ۱۳۹۷

تاریخ اسپانیا در این پست ما قصد داریم تا به طور مختصر شما را با تاریخ اسپانیا از گذشته تا به امروز آشنا کنیم. اما فبل از انکه بخواهیم در ...

نظر دهید

1 نظر

نازنین ۱۲ مهر ۱۳۹۷ پاسخ

باسلام
من سوال دارم در خصوص درخواست ویزای توریستی از کشوز اسپانیا
دوستم برام دعوتنامه ارسال کرده، و مجرد هستم کارمند بانک هستم و ۱۲ سال سابقه کار دارم
در صورت امکان راهتمایی کنید
باتشکر