به این مطلب امتیاز دهید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫00
Loading...

رستوران های بارسلونا

رستوران های بارسلونا

از بهترين تجربه هاى سفر به بارسلونا مى توان به غذا خوردن در رستوران های بارسلونا اشاره کرد سالانه گردشگران زيادى به بارسلونا سفر مي کنند و در بارسلون اسپانيا تجربه هاى زيادى را کسب مى کنند. رستوران های بارسلونا از تنوع غذايى بسيارى برخوردار هستند. این رستوران ها غذا هاى محلى و اصيل اسپانيايى سرو مي کنند و شهرت جهانى دارند. طعم و عطر اين غذا ها منحصر به فرد و خاص مى باشد. در بيشتر رستوران های بارسلونا غذاهاى دريايى فوق العاده اى سرو مى شود که به دست آشپز های قهار و حرفه ای پخته شده اند و براى کسانى که به غذاهاى دريايى علاقه دارند بسیار مناسب هستند در رستوران ها علاوه بر غذا خوری، بهترين محل براى استراحت و گذراندن اوقات فراغت مى باشند و افراد مى توانند طعم غذاهاى جديد و متنوع مانند ساردين، اختاپوس، صدف، شاه ميگو و انواع ماهى ها را بچشند.

کن سوله از زيبا ترين رستوران های بارسلونا

کن سوله يکى از زيبا ترين رستوران های بارسلونا در اسپانیا به حساب مى آيد که شامل دو طبقه است در طبقه پايين مي توانيد در هنگام غذا خوردن، چگونگى پخت غذا ها را تماشا کنيد اما در طبقه دوم فضاى دنج تر و آرام ترى برقرار است. در اين رستوان مي توانيد دو نمونه از بهترين غذاهاى دريايى و مديترانه اى به نام پائيا و غذاى بسيار خوش طعم که به اسم قاشق مادربزرگ معروف است را بچشيد. کارکنان این رستوران بسیار مسئولیت پذیر و مهربان هستند. قيمت غذاهاى رستوران کن سوله بارسلونا مناسب است و تنها با کارت هاى اعتبارى مي توانيد هزينه غذاى خود را پرداخت کنيد. بسيارى از مردم براى کنار هم بودن و يا ملاقات کارى اين رستوران را انتخاب مى کنند. ساعت کارى اين رستوران هر روز هفته به جز دوشنبه ها از ساعت ۱ بعد از ظهر تا ۱۱ شب مى باشد.

کن سوله از زيبا ترين رستوران های بارسلونا

کن سوله از زيبا ترين رستوران های بارسلونا

رستوران حواس پنج گانه يکى از بهترين رستوران های بارسلونا

يکى ديگر از رستوران های بارسلونا رستوران حواس پنج گانه است که بسيار مشهور است و به دليل کیفیت غذا ها جوايز زيادى گرفته است. فضا اين رستوران بسيار مدرن و شيک مى باشد و داراى کارکنان مجرب و مودبى مى باشد. به صورت دائم ميز ها چک مى شوند و سروىس دهى فوق العاده اى دارد. رستوران حواس پنج گانه بارسلونا براى ملاقات هاى بسيار خاص و رمانتيک و يا جلسات کارى بسيار مهم فضاى مناسبى دارد. اين رستوران داراى غذا هاى اسپانيايى و اروپايى و مديترانه اى خوش طعمى است. کسانى که به رستوران حواس پنج گانه بارسلونا رفتند از غذاهاى محلى اسپانيايى اين رستوران بسيار تعريف و تمجيد مي کنند. اين رستوران در همه روز هاى هفته به جز يکشنبه ها و دوشنبه ها آماده سرويس دهى مى باشد.

رستوران حواس پنج گانه يکى از بهترين رستوران های بارسلونا

رستوران حواس پنج گانه يکى از بهترين رستوران های بارسلونا

کافه رستوران چهار گربه يکى از جذاب ترين رستوران های بارسلونا

کافه رستوران چهار گربه يکى از جذاب ترين رستوران های بارسلونا محسوب مى شود اين کافه رستوران به دليل زيبايى منحصر به فرد و دنج بودن پاتوق بسيارى از شاعران و هنرمنران مانند پيکاسو بوده است. اين رستوران بسيار معروف و زبانزد تمام مردم بارسلونا مى باشد. در اين رستوران غذاهاى مديترانه اى و اسپانيايى بسيار خوش طعم و لذیذ سرو مى شود همچنين رستوران چهار گربه بارسلونا غذاهايى مختص گياهخواران دارد و قيمت غذاهاى اين کافه رستوران بسيار مناسب است افراد براى هر سه وعده غذايى مى توانند به اين رستوران زيبا مراجعه کنند. سرويس دهى اين رستوران به طور قابل توجهى منظم و سازمان یافته است. افراد در تمامى روزهاى هفته مى توانند از از این رستوران استفاده کنند.

کافه رستوران چهار گربه يکى از جذاب ترين رستوران های بارسلونا

کافه رستوران چهار گربه يکى از جذاب ترين رستوران های بارسلونا

رستوران ست پورس يکى از مجلل ترين رستوران های بارسلونا

رستوران ست پورس يکى از اشرافى ترين رستوران های بارسلونا مي باشد و تمامى غذاهاى دريايى به صورت متنوع و خاصى در اين رستوران سرو مى شود. رستوران ست پورس بارسلونای کشور اسپانیا در سال ۱۸۳۶ ميلادى افتتاح شده است و از آن زمان تا الان شهرت بسيار زيادى کسب کرده است. کارکنان اين رستوران بسيار مسئوليت پذير و با تجربه هستند و اين رستوران آشپز هاى عالى و مجربى دارد. رستوران ست پورس بارسلونا تعداد زيادى مشترى هاى ثابت و دائمى نيز دارد. در تمام روزهاى هفته اين رستوران آماده سرويس دهى مى باشند.

رستوران الکیمیا بارسلونا يکى از زيبا ترين رستوران های بارسلونا

يکى ديگر از رستوران های بارسلونا رستوران الکيميا مى باشد که در بارسلونا بسيار محبوب است. يکى از بهترين آشپز هاى جهان به کمک همسرش اين رستوران را در سال ۲۰۰۲ افتتاح کرد. رستوران الکيميا بارسلونا با رنگ هایی گرم و دلنشينى دکور و ديزاين شده است. اين رستوران بسيار تميز است و از کيفيت بالايى برخوردار است. کارکنان اين رستوران رفتار بسيار خوبى با مشتريان دارند. در اين رستوران غذاهاى اسپانيايى و اروپايى و مديترانه اى سرو مى شود که طعمى لذيذ و عالى دارند قيمت غذاهاى اين رستوران با توجه به کيفيت عالى که دارند بسيار مناسب است و پرداخت به وسيله کارت اعتبارى صورت پذير است.

رستوران الکیمیا بارسلونا يکى از زيبا ترين رستوران های بارسلونا

رستوران الکیمیا بارسلونا يکى از زيبا ترين رستوران های بارسلونا

رستوران کن کوليرتس يکى از بهترين هاى بارسلونا

رستوران کن کوليرتس يکى از مشهورترين رستوران های بارسلونا مى باشد و در سال ۱۷۸۶ افتتاح شد. اين رستوران به دليل قدمت طولانى و کيفيت غذاها و سرويس دهى عالى و شهرتى که دارد نامش در کتاب گينس ثبت شده است. اين رستوران داراى سه بخش بزرگ است سالن های رستوران بسیار پر نور و پاکیزه هستند و بر روى ديوار ها نقاشى هاى قديمى جذاب و تابلو هاى خيره کننده ديده مى شود کاشى کارى هاى اين رستوران بسيار چشمگير مى باشد زیرا نقش و نگار های زیبایی بر روی کاشی کاری ها مشاهده می شود. قيمت غذاهای اين رستوران به نسبت بقيه رستوران های بارسلونا با توجه به کيفيت بالاى غذاها بسيار مناسب است.

رستوران ال مرکادر داگزمپل يکى از محبوب ترين غذاهاى بارسلونا

رستوران ال مرکادر داگزمپل يکى ديگر از بهترين رستوران های بارسلونا مى باشد که در خيابان ميرورکا بارسلونا در ساختمانی شیک قرار گرفته شده است در اين رستوران مى توانيد بهترين غذاهاى کاتالونى را ميل کنيد اين غذاهاى کاتالونى از مواد اوليه طبيعى و با کيفيت تهيه مى شوند براى پخت غذاها از محصولات غذايى مزرعه هاى اطراف رستوران استفاده مى شود. اين رستوران بهترين غذاهاى محلى را با کمک کارکنان زحمت کش و مسئوليت پذير در اختيار مشتريان خود قرار مى دهد. اگر به دنبال رستورانى با کيفيت و قيمت به نسبت ارزان هستيد رستوران ال مرکادر داگزمپل بارسلونا را به شما پيشنهاد مي کنيم.

رستوران ال مرکادر داگزمپل يکى از محبوب ترين غذاهاى بارسلونا

رستوران ال مرکادر داگزمپل يکى از محبوب ترين غذاهاى بارسلونا

ال آترين يکى از بهترين رستوران های بارسلونا

يکى ديگر از رستوران های بارسلونا که شهرت عجيبى دارد رستوران ال آترين در بهترين نقطه ى بارسلونا قرار دارد و بهترين مکان براى گذراندن وقت مى باشد. رو نماى رستوران سنگى است و مشتريان مى توانند از سايه بان هاى رستوران استفاده کرده و غذاى خود را نوش جان کنند. اين رستوران انواع غذاهاى اسپانيايى، تايلندى و هندى را سرو مي کند، از نظر مشتريان بهترين غذاى رستوران ال آترين صدف و سيب زمينى سرخ کرده مى باشد. براى اين رستوران رزرو جا ضرورى نمى باشد.

ال آترين يکى از بهترين رستوران های بارسلونا

ال آترين يکى از بهترين رستوران های بارسلونا

سينک سنتيتس يکى از محبوب ترين رستوران های بارسلونا

يکى ديگر از مشهور ترين رستوران های بارسلونا رستوران سينک سنتيتس مى باشد که به تازگى منوى ثابتى از غذاهاى اسپانياي سرو مى کند و به دليل متقاضى زياد، براى ميل کردن غذا در رستوران بايد از قبل رزرو جا رزرو کنيد. اين رستوران کارکنان بسيار خوش رفتارى دارد و همه به موقع به مشترى ها رسيدگى مي کنند يکى از مزيت هاى اين رستوران اين است که غذاى سفارش داده شده به سرعت آماده مى شود و در اختيار مشترى قرار مي گيرد. اين رستوران همه روزه به جز يکشنبه ها و دوشنبه ها آماده خدمت رسانى مى باشد.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص ویزای اسپانیا ، وقت سفارت اسپانیا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 5٫00
Loading...
۲۹ آبان ۱۳۹۷

دیدنی های والنسیا شهر وانسیا سومین شهر بزرگ اسپانیا، در جوار دریای مدیترانه و در سواحل شرقی شبه جزیره‌ی ایبری قرار دارد و به منظور بازدید از دیدنی های والنسیا ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 5٫00
Loading...

درباره زاراگوزا شهر زاراگوزا یکی از شهرهای شمالی کشور اسپانیا و پایتخت استان زاراگوزا است. این شهر آثار تاریخی متعددی در دل خود جای داده است که هر کدام از ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 5٫00
Loading...
۰۸ مهر ۱۳۹۷

ویزای توریستی اسپانیا افرادی می توانند از ویزای توریستی اسپانیا برای ورود به این کشور استفاده کنند که قصد دارند مدت زمان کوتاهی را برای سفر، تفریح و گردش در ...

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!