به این مطلب امتیاز دهید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫00
Loading...

جاذبه های دیدنی زاراگوزا

جاذبه های دیدنی زاراگوزا

جاذبه های دیدنی زاراگوزا سبب شده است این شهر همواره مقصد اصلی در صنعت گردشگری اسپانیا باشد . مهمترین جاذبه های دیدنی زاراگوزا مربوط به آثار تاریخی و کلیسا ها و موزه های گوناگون  است . که علاوه بر گردشگران برای تاریخدان ها و علاقه مندان به آثار هنری نیز جالب می باشد .

زاراگوزا در شمال اسپانیا واقع شده است و پایتخت ایالت آراگون می باشد . هر سال در همه ی فصل  ها گردشگران برای دیدن جاذبه های دیدنی زاراگوزا این شهر را مقصد سفر خود انتخاب می کنند . در این اینجا تعدادی از مهمترین جاذبه های دیدنی زاراگوزا را برای شما معرفی خواهیم کرد . حتما سعی کنید در طول سفر خود به این شهر از مهمترین جاذبه های دیدنی زاراگوزا دیدن کنید . بیشتر این مکان ها قدمت تاریخی بسیار دارند و همچنین از معماری باشکوهی به سبک های گوناگون برای احداث آن ها استفاده شده است .

کلیسای  Basílica de Nuestra Señora del Pilar

کلیسای  Basílica de Nuestra Señora del Pilar  از مهمترین جاذبه های دیدنی زاراگوزا است . که مورد توجه بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی زاراگوزا می باشد . که در قرن های ۱۷ تا ۱۸ تاسیس گشته است  . علاوه بر زیبای های بی نظیر این مکان به دلیل قرار گرفتن در کنار رودخانه ای باشکوه ، منظره ی بیرونی بسیار شیک و رویایی نیز در اطراف آن ایجاد شده است . کلیسای  Basílica de Nuestra Señora del Pilar   اولین کلیسایی است که بعد از احداث شدن به مریم مقدس  وقف شده است. و جزو یکی از مهمترین کلیساهای زیارتی است که هر سال افراد بیشماری از سراسر دنیا برای شرکت در مراسم های ویژه  ای که در این کلیسا به زاراگوزا سفر می کنند .  علاوه بر مهمترین جاذبه های دیدنی زاراگوزا مقصد و کلیسای مهمی در دنیای مسیحیت می باشد .  معماری بسیار باشکوهی برای ساخت ساختمان درونی و بیرونی این کلیسا به کار رفته است . به همین دلیل Basílica de Nuestra Señora del Pilar کلیسای علاوه بر یک اثر تاریخی و مکان مذهبی می توان از آن به عنوان یک اثر باشکوه هنری یاد کرد .

جاذبه های دیدنی زاراگوزا

جاذبه های دیدنی زاراگوزا

موزه ی  Museo del Foro de Cesaraugusta

موزه ی  Museo del Foro de Cesaraugusta  از دیگر مشهورترین جاذبه های دیدنی زاراگوزا است که آثار تاریخی بسیار قدیمی در این موزه نگهداری می شود که قدمت آن ها به قرن ها پیش برمی گردد . همچنین در فصل های  مختلف سال نمایش ها و مراسم ها و جشنواره های گوناگونی در این مکان برگزار می شود . که در این مراسم ها بیشتر گردشگران و مردم اهالی زاراگوزا شرکت می کنند . همه ی عناصر به کار رفته در این  موزه ی Museo del Foro de Cesaraugusta مربوط به سال های قدیمی می باشد و مورد هیچ گونه دستخوشی قرار نگرفته است. این مکان برای انجام تحقیقات باستان شناسی نیز بسیار مورد توجه قرار می گیرد . این موزه در بازه های زمانی ویژه ای برای گردشگران باز می باشد حتما سعی کنید در زمان سفر خود به زاراگوزا از این مکان دیدن کنید .

موزه ی Museo del Foro de Cesaraugusta

موزه ی Museo del Foro de Cesaraugusta

موزه ی Cathedral and Tapestry Museum

 موزه ی Cathedral and Tapestry Museum که به  جناب سالوادور وقف گردیده است . از مهمترین جاذبه های دیدنی زاراگوزا و مشهورترین کلیساهای اسپانیا می باشد که علاوه بر کلیسا  ، ساختمانی در کنار آن وجود دارد که به عنوان موزه نیز فعالیت دارد . این موزه در قرن ۱۲ احداث گردیده است به همین دلیل قدمت بسیاری نیز دارد .  این مکان در مرکز شهر می باشد به همین دلیل معمولا تردد برای بازدید از آن بسیار آسان است . در داخل این اثر هنری با شکوه از انواع گوناگون  پارچه های مخملی برای تزیین فضای درونی استفاده شده است . همه ی روزهای سال گردشگران می توانند از این کلیسا و موزه دیدن کنید .ورودیه ای که پرداخت می شود برای بازدید از هر دو مکان می باشد و مبلغ اخذ شده نیز بسیار ناچیز است . در سال های اخیر دولت زاراگوزا برای افزایش تردد گردشگران به این مکان و توسعه ی گردشگری در زاراگوزا توجه قابل ملاحظه ای به جاذبه های دیدنی زاراگوزا داشته است که این مکان نیز جزو یکی از مکان های اصلی در این زمینه بوده است .

موزه ی Cathedral and Tapestry Museum

موزه ی Cathedral and Tapestry Museum

کاخ  Palacio de la Aljafería

کاخ  Palacio de la Aljafería  در قلب زاراگوزا قرار گرفته است و به عنوان یکی از قلعه های مهم زاراگوزا به شمار می آمد بعد از سال ها ، امروزه از آن به عنوان یکی از مهمترین جاذبه های دیدنی زاراگوزا یاد می شود . این کاخ که در واقع به عنوان یک قلعه ساخته شده بود دارای ستون های بسیار بلند می باشد که اطراف آن را احاطه کرده و بر شکوه و عظمت این مکان تاریخی افزوده است . کاخ Palacio de la Aljafería  در روزهای خاصی برای عموم باز می باشد که معمولا در روزهای شنبه و چهارشنبه است البته در ماه آپریل تا اکتبر همه روزه شما می توانید از این کاخ و مکان باشکوه دیدن کنید . از معماری مخصوصی به سبک های گوناگون به ویژه برای ساخت سقف های این کاخ استفاده شده است . توصیه می شود سعی کنید بعد از ظهر به هنگام غروب آفتاب از آن دیدن کنید زیرا با روشن شدن انواع چراغ های گوناگون در اطراف این کاخ باشکوه می توانید شاهد یک اثر بی نظیری باشید .

کاخ Palacio de la Aljafería

کاخ Palacio de la Aljafería

کلیسای  Iglesia de San Pablo de Zaragoza

کلیسای  Iglesia de San Pablo de Zaragoza  یکی از مهمترین کلیساهایی است که به سبک آرگو مود جار ساخته شده است  .  کلیسای Iglesia de San Pablo de Zaragoza علاوه بر اینکه یکی از باارزش ترین جذابه های زاراگوزا است در لیست یونسکو نیز به عنوان یک اثر هنری فوق العاده ثبت گردیده است . زمان احداث آن به قرن های ۱۳ و ۱۵ میلادی  برمی گردد. برای طراحی درونی این کلیسا از چوب استفاده شده است که به دلیل همین جزو یکی از مهمترین سازه های چوبی نیز به شمار می آید .

کلیسای Iglesia de San Pablo de Zaragoza

کلیسای Iglesia de San Pablo de Zaragoza

ساختمان Lonja de Zaragoza

ساختمان Lonja de Zaragoza که به عنوان یکی از اداره های مهم زاراگوزا نیز فعالیت دارد در قرن ۱۶ احداث گردیده است و در مسیر بسیاری از جاذبه های دیدنی زاراگوزا قرار گرفته است به همین دلیل معمولا گردشگران در طول بازدید های خود سعی می کنند از این مکان دیدن کنند . این ساختمان به طور کامل از خشت ساخته شده است و از دکوراسیون خاص و باشکوهی بهره مند است . از مهمترین ویژگی ساختمان Lonja de Zaragoza این است که به صورت یک مستطیل احداث شده است . و از نرده های زیادی در اطراف این ساختمان استفاده شده است .

ساختمان Lonja de Zaragoza

ساختمان Lonja de Zaragoza

موزه ی Pablo Serrano Museum

 موزه ی Pablo Serrano Museum از دیگر جاذبه های دیدنی زاراگوزا است که در این مکان بیش از ۱۴۰ اثر هنری و مجسمه های گوناگون نگهداری می شود . که همه ی آن ها مربوط به هنرمندان بسیار مشهور در این عرصه می باشد . علاوه بر آثار تاریخی موجود در این موزه ، شکل و فضای درونی و بیرونی موزه نیز بسیار باشکوه است و با توجه به این که در نزدیکی های مرکز شهر واقع شده است معمولا تردد برای بازدید از آن آسان است . توصیه می شود برای بازدید از این مکان از راهنمای توری در خواست کنید که در مورد آثار تاریخی موجود در این مکان برای شما اطلاعات کاملی ارائه دهد .

موزه ی Pablo Serrano Museum

موزه ی Pablo Serrano Museum

کلیسای Iglesia de Santa Engracia

کلیسای Iglesia de Santa Engracia در قرن ۱۶ میلادی احداث شده است و از دیگر جاذبه های دیدنی زاراگوزا می باشد که به دلیل ویژگی های منحصر به فرد همواره مورد استقبال گردشگران داخلی و خارجی زاراگوزا قرار گرفته است . در داخل کلیسای Iglesia de Santa Engracia  از مجسمه های گوناگونی که متعلق به افراد مهم روحانیت است استفاده شده است وجود همین مجسمه ها در داخل کلیسا به شکوه و عظمت آن افزوده است . در طول جنگ های فراوان اگر چه این مکان دچار تخریب های زیادی واقع شده است ولی بازسازی های مجدد در پی آن انجام شده است به گونه ای که اینک نه تنها یکی از جاذبه های دیدنی زاراگوزا بلکه به عنوان یکی از مکان های مهم برای برگزاری مراسم های ویژه مسیحیت نیز می باشد .

کلیسای Iglesia de Santa Engracia

کلیسای Iglesia de Santa Engracia

موزه ی  Museo Ibercaja Camón Aznar

موزه ی  Museo Ibercaja Camón Aznar نیز از پرترددترین مکان هایی است که توسط گردشگران انتخاب می شود . و جزو  مهمترین جاذبه های دیدنی زاراگوزا  به شمار می آید . این موزه نیز علاوه بر آثار بی نظیری که در دل خود دارد دارای فضای بسیار شیک و هنری می باشد که دیدگان همه را روشن می کند . موزه ی  Museo Ibercaja Camón Aznar در سه طبقه احداث شده است . و در هر طبقه از آن آثار تاریخی مربوط به قرن های ویژه نگهداری می شود . به طور مثال در طبقه ی سوم آثار هنری مربوط به قرن ۱۹ را می توانید مشاهده کنید . که توسط هنرمندان مشهوری از جمله لوکاس به وجود آمده است .موزه ی  Museo Ibercaja Camón Aznar علاوه بر اینکه آثار تاریخی فراوانی را دارد به عنوان یک اثر هنری در نظر گرفته می شود

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص ویزای اسپانیا ، وقت سفارت اسپانیا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 5٫00
Loading...

هتل های بارسلونا به طور حتم شناخت هتل های بارسلونا در هنگام سفر به این شهر زیبا می تواند از جمله نکات مفیدی باشد که به مسافران جهت پیدا کردن ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 5٫00
Loading...
۲۹ آذر ۱۳۹۷

درباره بارسلونا درباره بارسلونا باید بدانید که شهر بارسلونا پر از دیدنی ها تاریخی و جاذبه های گردشگری و آثار هنری به جا مانده از معمار های بزرگ است. بارسلونا ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫00
Loading...
۲۶ آذر ۱۳۹۷

بهترین رستوران های مادرید در مادرید رستوران های مختلفی وجود دارد که گردشگران را با طعم غذاهای خوشمزه و سنتی اسپانیا آشنا می کنند. لیست بهترین رستوران های مادرید آنقدر ...

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!